


2 250 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 940 г |
| Количество светодиодов | 15 шт |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 950 нм |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Кут променя | 90° |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 200 / 158 / 50 мм |
| Ток потребления | 0.7 А |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |