


644 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 82 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 / 24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø95 / 35 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип датчика | Витоку природного, скрапленого, нафтового газу |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Тип сенсора | Напівпровідниковий |