672 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 20 В |
| Выходная мощность | 50 Вт |
| Выходной ток | 2.5 A |
| Входное напряжение | AC 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 104 / 80 / 77 мм |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |