
2 841 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.265S / H265+ / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 1.5 А |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB І FF І Zoom І Відтворення І Пауза |