

1 009 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7 В 500 мА·г |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 95 / 95 / 88 мм |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Тип устройства | Сирена |