42 749 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43.5 кг |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт. |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Максимальні витрати пального | 0.6 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | R210(D)-Vi |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Объем двигателя | 212 см.куб. |
| Об'єм мастила в картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного баку | 8.3 л |
| Особливості моделі | USB-вихід, VFT-метр, Паралельне підключення генераторів, Рукоятки та колеса для транспортування |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Регулятор напруги | Да |
| Розміри | 590 / 456 / 511 мм |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип устройства | Генератор інверторний |
| Фаза | 1 |