


3 788 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Количество портов | 24 |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Пропускная способность | 48 Гбіт/с |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 180 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Тип устройства | Коммутатор |