![Реле Ajax OutletCore (smart) [type F] [55] (8EU) ASP для розумної розетки Outlet (type F) (26-00341), фото 2](https://images.prom.ua/6801371261_w40_h40_rele-ajax-outletcore.jpg)
1 599 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 72.5 / 76 / 44.4 мм |
| Тип вимикача/розетки | Комбінована, Одинарна |
| Тип устройства | Реле для розетки |