

10 149 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Рабочая частота | 868 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 327 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | 6 батарей АA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості моделі | Сенсорний екран 5" |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 172 / 86 / 26 мм |
| Тип питания | AA – 6 шт. |
| Тип устройства | Клавіатура |