

6 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Интерфейсы | Bluetooth, RJ45 x1 (100 Mb) |
| Вес | 700 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | AC 110-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Резервне живлення | 3 В CR2032 (тільки для живлення системного годинника) |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 251 / 251 / 51 мм |
| Совместимость | ONVIF, RTSP |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Скорость записи | 25/30 к/с |