3 652 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory, OSDP, RS232, Wiegand |
| Вес | 120 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | NFC, Mifare, RFID 125 кГц до 5 см, BLE 2.4 ГГц регулюється від 10 см до 15 м |
| Питание | +9. . . +15 В постійного струму, максимальний струм - до 80 мА; Пульсації напруги - до 500 мВп-п |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц, 2.4 ГГц |
| Розміри | 47.5 x 123.4 x 13.3 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, HID, Mifare, NFC, PayPass, PayWave |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип устройства | Зчитувач |