

3 300 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Питание | 4 батареї АА, зовнішнє джерело живлення 12 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 121 / 121 / 42 мм |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Тип питания | AA – 4 шт. |
| Тип устройства | Сирена |