1 188 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 66 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 7-15 мм |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 3В, CR123A літієва батарея |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Коричневый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Сенсор (геркон) поріг спрацювання 7-15 мм, не менше 1 000 000 спрацювань |
| Особливості моделі | Роз’єм для підключення: світлодіод (LED); зовнішній датчик (геркон) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 85 / 20.9 / 20.4 мм |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |