| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 110-250В змінного струму, 50-60Гц |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 44 х 36 х 19,4 мм |
| Тип устройства | Реле |