2 099 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 48.34 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 76.3 / 72.3 / 29.2 мм |
| Тип выключателя | Комбінований прохідний|Одинарний прохідний |
| Тип вимикача/розетки | Комбінований прохідний, Одинарний прохідний |
| Тип устройства | Реле для вимикача |