6 849 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1×10/100/1000 Base-T |
| PoE | Да |
| ROM/RAM | 23/256 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Количество портов | 5 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 100 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Пропускна спроможність | 600 Мбіт/с (1500Byte, NAT+Flow); 300 Мбіт/с без |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2/Wave1); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); 802.11a/b/g |
| Розміри | 120 × 120 × 28 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |