| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 3000 м |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, WiFi |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість бездротових пристроїв | 64 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протоколи | NOVA, SurGard |
| Підключення | Бездротове |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 2600 мА·год |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 170 / 170 / 34 мм |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Тип устройства | Охоронна централь |
| Час роботи від батареї/акумулятора, год | 24 |
| Шифрування | AES |