

1 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 100-240В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Количество портов | 1 |
| Особенности | Mesh |
| Особливості моделі | Репітер, маршрутизатор, точка доступу, WISP, WPS |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps; 5 GHz: 867 Mbps |
| Розміри | 128 / 102 / 60 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип устройства | Ретранслятор |