


8 399 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1336 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1100 м |
| Питание | 9 В/2 А (опціонально), Літієва батарея CR123A – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 9 В |
| Класс защиты | IP56 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Латунь (запірний кран), Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 104.5 / 159 / 70 мм |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Кран перекриття води |