

8 849 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 127 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP50 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 77 / 77 / 34.5 мм |
| Тип датчика | Якості повітря |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик якості повітря |
| Тип сенсора | Вологості, Вуглекислого газу |