| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 10.8 - 13.2В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Імпульсний, тригерний (бістабільний) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 44 х 36 х 18 мм |
| Совместимость | COM NO 10A 250В AC чи 30В DC максимум |
| Тип устройства | Реле |