

4 136 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 260 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 12 В DC; акумулятор 2500 мА•год, до 36-х годин |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Ретрансляція автоматична, вибір оптимального маршруту |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Тип устройства | Ретранслятор |