

5 702 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 570 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | GSM (850/900/1800/1900 Мгц) |
| Цвет | Белый |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість дротових зон | 5 |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 22 |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 2.3 A/г |
| Розміри | 165х115х42 мм |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС, Дводротовий ШС, Чотиридротовий ШПС |
| Тип устройства | ППК |