
5 561 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, Ethernet (опціонально), WiFi (опціонально) |
| Клавиатура | Опціонально |
| Цвет | Белый |
| Кількість бездротових пристроїв | 30 |
| Кількість дротових зон | 5 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 16 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Возможность расширения | Можливість розширення зон до 12 |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 2.3 A/г |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 165 / 115 / 42 мм |
| Тип устройства | ППК |
| Тип централі | Охоронна |