
8 425 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 850/900/1800/1900 МГц |
| Питание | 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Канали зв'язку | 2G, Ethernet (опціонально), WiFi (опціонально), Телефонна лінія |
| Клавиатура | Опціонально |
| Цвет | Белый |
| Кількість бездротових пристроїв | 48 |
| Кількість дротових зон | 8 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Резервне живлення | 12 В / 7.1 A/г |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 300 / 240 / 91 мм |
| Тип устройства | ППК |
| Тип централі | Охоронна, Пожежна |