2 008 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 195 / 158 / 87 мм |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип устройства | Клавіатура |