


1 183 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лунь |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Кут виявлення | 5° |
| Кількість дротових зон | 2 |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 47 / 20 / 11 мм |
| Ток потребления | 0.004 А |
| Тип датчика | Вібрації |
| Тип устройства | Плата |