



1 176 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 20 / 89 / 20 мм |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Сенсор магнітного поля |
| Шифрування | AES |