



1 560 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Кут виявлення | По горизонталі 88.5° |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 61 / 98 / 50 мм |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Шифрування | AES |