

1 470 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Питание | 10.3-15.2 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Рабочая температура | -10°C ~ +40°C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 30 / 68 / 26 мм |
| Ток потребления | 25 мА |
| Тип устройства | Модуль інтеграції бездротових компонентів |
| Шифрування | AES |