4 268 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 640 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | чотири батареї CR123A, підключення зовнішнього блока живлення 12В |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 12 В |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 х 120 х 38 мм |
| Тип устройства | Сирена |