

6 380 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 245 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 12 В, 0.35 А |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2G, Ethernet |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сетевые интерфейсы | 100 Mbit |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Резервне живлення | 2500 мА•г, до 24-х годин |
| Рабочая температура | 0°C - +45°C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Тип устройства | Централь |
| Тип централі | Охоронна |