3 080 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 250 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 3В, чотири AAA (LR03) лужні батареї |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 х 120 х 15 мм |
| Тип устройства | Клавіатура |