2 596 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 3В, дві AAA (LR03) лужні батареї |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Чёрный |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 84.5 x 84.5 x 14.6 мм |
| Тип устройства | Клавіатура |