6 864 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | U-Prox Valve 135 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Металевий сплав, Пластик |
| Особливості моделі | 868,0 … 868,6МГц, кілька каналів для резервування, відстань – до 4800 м на відкритому просторі |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | U-Prox Valve 84.5 / 84.5 / 24.3 мм, клапан діаметр 20 мм |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип устройства | Комплект антизатоплення |