| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 3В, дві AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 67.5 / 67 / 18 мм |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Тип устройства | Датчик протікання води |
| Время работы от батареи | 5 років |