748 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 250 м |
| Питание | 3В, CR2032 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Програмована кнопка |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Тип устройства | Брелок |