5 588 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | 8 реле |
| Інтерфейси входу | 8 з контролем по струму, 1 розблокування реле, тампер, порт RS485 |
| Антисаботаж | Контроль відкриття корпусу - тампер (TMP) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 112 / 88 / 20 мм |
| Тип устройства | Модуль релейний |