
8 536 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet |
| Вес | 200 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять | 32000 Ідентифікаторів |
| Пам'ять карт / подій | 32000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | до 250 контролерів та 32 незалежні віртуальні групи |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 / 75 / 30 мм |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип контроллера | Мережевий |