2 860 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 70 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory, RS232, Wiegand |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | NFC, Mifare, RFID 125 кГц до 5 см, BLE 2.4 ГГц регулюється від 10 см до 15 м |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Метод роботи | RFID зчитувач |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц, 13.56 МГц, 2.4 ГГц |
| Розміри | 80 x 45 x 12,5 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, HID, Mifare, NFC, PayPass, PayWave |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип карт | Wiegand, RS, TouchMemory |
| Тип устройства | Зчитувач |