


2 599 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 118 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 134 / 44 / 34 мм |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |