


4 609 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 167 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Класс защиты | IP50 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 135 / 70 / 60 мм |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху з камерою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Фотоверифікація | За тривогою |