


1 949 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1200 м |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | Ø20 / 90 мм |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу, Удару |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Акселерометр, Геркон |