

32 089 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 2048 Вт*год |
| Вес | 18.6 кг |
| Вихід USB-A | 12 Вт (5В/2.4А) |
| Вихід USB-C | PD 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А (100 Вт макс) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 1 порт XT90 48В/15А 720 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 200 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Вхід для сонячної панелі | 12-48В/10А з макс. потужністю 200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 4 |
| Количество циклов | 3500 |
| Порти USB | USB-A: 1 порт 5В/2.4А; USB Type-C: 1 PD-вихід 100 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 474 / 295 / 241.5 мм |
| Серия | OUKITEL B2000 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |