



50 846 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Производитель | Voltsmile |
| Вес | 12.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 258 мм |
| Серия | H |
| Тип устройства | Контроллер |