51 899 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 44 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485, WiFi |
| Производитель | Voltsmile |
| Гарантія | 10 років |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 12 |
| Кількість модулів мінімальна | 2 |
| Количество циклов | 6000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 80 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Послідовне |
| Монтаж | Напольный |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 255 / 280 мм |
| Серия | H |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |