



4 208 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебряный |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Країна виробник товару | Китай |
| Маса дверного полотна | 180 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | Для хвіртки, Морозостійкі, На вулицю |
| Протипожежні двері | Да |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 280 / 90 / 50 мм |
| Тип дверей | Алюмінієві, Важкі, Вхідні, Дерев'яні, Для під’їзда, Залізні, Міжкімнатні, Металеві, Універсальні |
| Тип устройства | Дверний доводчик |