39 965 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BigBlue |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 26 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Емкость | 1843 Вт*год |
| Вихід USB-A | 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А) |
| Вихід USB-C | 2 порти PD 100 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/5А), 2 порти PD 45 Вт (5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/2.25А) |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/5А |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 2500 Вт |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12-24В/10А 120 Вт |
| Вхід для сонячної панелі | 12-65В/22.5А (25А макс.) з макс. потужністю 1200 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 11 |
| Количество циклов | 3500 |
| Номинальная мощность | 2500 Вт |
| Особенности | GPS, Режим ДБЖ |
| Порти USB | USB-A: 2 порти QC3.0 18 Вт (5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А); USB-C: 2 PD-порти 100 Вт, 2 PD-порти 45 Вт |
| Потужність пікова (короткочасна) | 5000 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | BigBlue Energy |
| Рабочая температура | +10 °C ~ + 30 °C |
| Розміри | 384 / 274 / 325 мм |
| Серия | BigBlue CP2500 |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип устройства | Зарядна станція |