35 912 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Вес | 6.9 кг |
| Выходная мощность | 120 Вт x6 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Питание | AC 230 В, DC 24 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 24 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 405 / 88 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Тип устройства | Мікшуючий підсилювач |
| Тип усилителя | Мікшер |