

4 388 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Вхід/вихід із зони, Захист периметра |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 48 В / 1.25 А |
| Живлення пристрою | DC 48 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість PoE-портів | 4 |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 255 / 222 / 42 мм |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Скорость записи | 25 к/с |